Historia zespołu

Zespół powstał w 2013 roku, w dniu 1 maja. Członkowie grupy spotkali się w zespole New Gephard, który powstał w 2010roku. Po zmianach kadrowych w maju 2012, przyszedł czas na kolejne zmiany. W wyniku półrocznej współpracy powstał materiał, który odbiegał od wcześniejszych założeń grupy. W związku z tym zespół postanowił zmienić nazwę. Po długich negocjacjach, za i przeciw, walce na pięści, powstaje P.A.G.E. Nazwa zostaje zaczerpnięta z dawnego zespołu wokalisty Jakuba, któremu nie było dane wyjść z garażu. Zgrany kwintet zapisuje nową stronę swej historii w rozdziale.... Ciężkie brzmienie. P.A.G.E dzielił scenę między innymi z Budką Suflera, Proletaryat, Closterkeller, Totentanz, KSU, ZIYO, Dragon's Eye, Clock Machine, Thy Disease.
Zespół ma na swoim koncie także występ na festiwalu Krushfest 2012 między innymi z fińską grupą Crimfall.

W październiku 2013 roku, zespół nagrał pierwsze demo pt. "Nie Wiem" w Dębickim "Screw Factory Studio", prowadzone przez Janusza Bryta, który czuwał nad całym procesem realizacji studyjnej.
W 2014 roku zespół po wygraniu I miejsca w Rzeszowskim przeglądzie "Triolkowe Konfrontacje" nagrywa Singiel "Polska" w Rzeszowskim Dźwiękonarium, gdzie procesem nagrania i obróbki zajmował się Paweł Leniart.
W 2015 roku zespół mając materiał na pierwszy swój album długogrający, przystępuje do nagrań. Jednak po długim okresie (początki roku 2016) Chłopaki decydują się by materiał został powtórnie nagrany u Sławomira Papisa w Case Studio.
Tam też zostają zrobione Miksy oraz Master. Nowy album nosi nazwę "ONLINE"